Hakkımızda

Uygulama alanları

 

 

 

 

 

 

 

Hakkımızda

 

    Prolamba 1993 yılında kurulan Tınaz Elektronik  “Pro–Multi Touch” Dokunmatik Cam Teknolojisi konusunda kurulumuna karar verilen lokasyon ve mevkilerle ilgili keşif ve hassas ölçümler yaparak projelerine katma değer sağlamakla kalmayıp ülke çapında kullanıcıların doğru bilgi ve seçimleri ile doğru çözümlere ulaşmaları için hizmet veren çözüm noktasıdır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle, geniş rağbet gören ve ürün kapsamını genişleterek marka bağımsız hizmet vererek bu günlere gelmiştir. Konusunda uzman, deneyimli, eğitimli, güncel gelişmeleri takip eden ülkemizin alt yapısını yakından tanıyan güçlü bir teknik ekibe sahiptir.

 

Vizyon

 

    Elektronik, Bilgi, İletişim ve Gelişim Teknolojileri sektöründe ülke ekonomisinin gelişiminde stratejik önemi olan projelerimizle sunduğumuz hizmet çatısını, her geçen gün yükselterek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve her yeni projemizde etkin, gerçekçi, uygulanabilir çözümlerle mimari yapıyı koruyarak yaşamınızı imar etmek, Bireysel ve Kurumsal Müşteri ihtiyaçlarına geleneksel akılcı ve kalıcı değerler katmaktır.

 

Misyon

 

    Kentin dokusuna ivme kazandıran bir güç olmak.Çağı takip eden teknolojik anlayışla sektöründeki özü koruyup yeni bir vizyon oluşturmak.Elektronik, Bilgi, İletişim ve Gelişim Teknolojileri olarak mükemmellik, modernlik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla dünya değerlerini geleceğe taşımak.Projelerimizle yatırımcıların, tarihsel ve kültürel mecra yapısına uyum sağlamak. Sürekli üretken olan politikamızla yeni istihdam alanları yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak.

 

Bizimle Temasa Geçin