Projeksiyon Perde

Projeksiyon Perdeleri

    Projeksiyon perdelerimiz manuel ve motorlu olarak 2 tipte müşterilere sunulmaktadır. Storlu projeksiyon perdesi olarak da bilinen manuel projeksiyon perdelerinin ölçüleri genellikle standarttır.

    Projeksiyon perde kumaşları Matte White(ön yüzey mat arka yüzey siyah yada beyaz %100pvc) Glass Fibre (cam elyaflı) ve Glass Beaded (cam tozlu )olarak 3 tipte müşterilere sunulmaktadır, piyasada satılan perdeler Matte White ‘dır, en iyi görüntü cam elyaf ve orjinal cam tozlu kumaştan elde edilir.

 

    Prolamba ürünleri cam elyaflı olarak standart satılmaktadır, cam tozlu kumaşlar isteğe bağlı olarak yapılabilir. Manuel screenlar 400*300 cm’e kadar yapılabilir.  İtalyan mekanizmalar sayesinde 7kg ağırlıklara kadar herhangi bir sorun yaşamadan ürününüzü kullanabilirsiniz.

 

    Motorlu ve uzaktan kumandalı Projeksiyon Perdesi kullanmak istediğiniz zaman ölçülerde çok çeşitlilik yakalanabilir. Örneğin 700cm bir motorlu projeksiyon perdesi yapmak mümkündür. İstediğiniz ölçüyü verdiğiniz takdirde sizlere imalat zamanı ve ücreti hakkında bilgiyi en kısa sürede vermekteyiz. Projeksiyon kumaşlarımız siyah-beyaz, beyaz-beyaz, çift taraflı ayrıca sinemalar için 3d Silver Screen kumaşlardır.

 

Bizimle Temasa Geçin