Dijital Reklam

 

Digital Signage

 

Yepyeni bir iletişim platformudur.

 

    Digital Signage sistemi ile vermek istediğiniz mesajı hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, içeriğinizi bir gruba sunmak istediğiniz müddetçe, dijital verilerinizi hayata geçirecek en uygun çözümleri sunuyoruz.
    Sunmak istediğiniz içerik, basit metinler ve durağan görüntülerden, sesli veya sessiz video görüntülere kadar çeşitlenebilir.
    Sunmuş olduğumuz çözüm sayesinde reklam, eğlence, tanıtım veya bilgilendirme amaçlı içeriğinizi, birbirlerine ağ üzerinde bağlı, merkezi birimden yönetilen dijital görüntüleme ekipmanlarına rahatlıkla dağıtabilir ve yönetebilirsiniz.
    Yayınlanacak olan içeriğin zamanlanması ve görüntüleme cihazlarında yayın akışı kontrolü, tüm yerler için tek bir noktadan kontrol edilebilir.

Sağladığımız çözüm; ulaşım, eğitim, oteller, mağazacılık ve kurumsal uygulamalar gibi birbirinden farklı alanların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır.
Kurumsal
    Çalışanlarınızı ve ziyaretçilerinizi, şirketiniz hakkındaki yenilikler, küresel trendler ve gelecek etkinlikler hakkında çok daha etkili ve kolay bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Sektörel gelişmelerin, satışların ve üretim durumunun ilerleyişini takip edebilmek, işletmenizi çok daha verimli kılacak ve hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız.
Perakende
    Etkileyici bir güce sahip olan dijital medya görüntüleme ağınız sayesinde hem satışlarınızı artıracak hem de iş ortaklarız ve ürün tedarikçileriniz için yepyeni reklam alanları oluşturabileceksiniz. Dijital ekranlar sayesinde mağazanızda gerçekleştirebileceğiniz uygulamalar sizin hayalleriniz ile sınırlıdır.     Tüm bu çözüm, hem çok ucuz hem de sağladığı etkiye göre yönetimi çok kolaydır.
Eğitim
    Dijital ekranlar sayesinde liseler ve üniversitelerde, teknolojiyi kullanarak öğrencileri, eğitmenleri ve diğer çalışanları, kampüs içerisinde yenilikler ve etkinlikler hakkında çok daha hızlı bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Dijital ekranlar üzerinden anlık güncellemelerle tüm duyuruları, metin, resim ve video olarak yapabilirsiniz.
Finansal Kurumlar
    Bankalar veya diğer finansal kurumlardaki pazarlama yöneticileri, dijital tanıtım metotlarının esnekliğinden faydalanmayı çok seviyorlar çünkü içeriği kolayca değiştirebiliyor ve sürekli taze tutabiliyorlar. Dijital ekranlar, banka içerisinde pazarlama amaçlı kullanılabilecek çok etkili bir platform. Dijital pazarlama yöntemleri, alışagelmiş yöntemler ile kıyaslandıklarında çok daha etkili ve rekabetçi sonuçlar sunuyor.
Kamu Kuruluşları ve Hastaneler
    Vatandaşları gelecek programlardan haberdar etmek, uyarılarda bulunmak veya haberleri aktarmak en başarılı kamu hizmetlerinden biri olarak gösterilebilir.
    Medikal kuruluşların bekleme odalarında hastalara, sağlık hakkında bilgilendirici içerikler sunabilir, kurumda gerçekleştirilecek olan etkinlikleri aktarabilir veya hastaları kurumun farklı noktalarına yönlendirebilirsiniz.
    Hastalar ve yakınları zamanlarının büyük bir kısmını bekleme odalarında geçirdikleri için, bu kişilere standart broşürlerin içeriği kolayca aktarılabilir.
Oteller
    Misafirlerinize katma değerli reklam izleme imkânları sunabilir, konfor ve eğlence seçeneklerinizi daha rahat anlatabilir, diğer işletmeler ile ortak promosyonlarını tanıtabilir ve misafirlerinizi yapılan etkinliklere veya diğer birimlere yönlendirebilirsiniz. Hava durumu ve haberleri yayınlayabilir, misafirlerinize restoran menüleriniz ve açılış saatleri hakkında bilgilendirebilirsiniz.
    Dijital Signage sistemleri sayesinde oteller, müşterilerine çekici reklam sunumları ile yepyeni bir gelir modeli oluşturabilirler.

 

Bizimle Temasa Geçin