• Dokunmatik Film

  7'' - 167'' arasında dokunatik film uydulamaları.

 • Dokunmatik Zemin

  Etkileşimli zemin uygulamaları.

 • Çoklu Dokunmatik Uygulamalar

  Multi Touch masa uyglamaları

 • Kızılötesi Teknoloji

  17'' - 230'' arasında uygulamalar.

 • Dokunmatik Vitrin

  İnteraktif vitrin uygulamaları.

Ters Projeksiyon Filmi

 

TERS PROJEKSİYON FİLMİ

Ters  Projeksiyon Filmi gelişmiş optik difüzyon ve yüksek renk çözünürlüğe sahiptir.

 

Beyaz Film: Projeksiyondan gelen ışığı eşit oranda ekranın her noktasına yayar. Yapışkanlı yüzeyi sayesinde cam ve pleksiglass yüzeylere uygulanabilir. Işık miktarının fazla olduğu ortamlarda en iyi performansı sağlar.

Gri Film: Yüksek kontrastlı görüntü sağlar. Görüntüde renk doygunluğu yüksektir. Işık miktarının düşük olduğu ortamlarda uygulanması tavsiye edilir.

Koyu Gri Film: En yüksek seviyede kontrastlı görüntü elde etmek gerekirse, koyu gri film en uygun olan modeldir. Işık miktarının düşük olduğu ortamlarda kullanılması tavsiye edilir.

Şeffaf Film: Işık miktarının minimum olduğu ortamlarda kullanılır. Hologram çalışmalarında en uygun olan üründür. Projeksiyonla yansıtma yapılmadığı zaman, filmin arkasındaki nesneler görünür.

 

Ters Projeksiyon filmi, kapalı veya açık her türlü mekanlarda uygulanabilir.

Devamını oku:
 
Dokunmatik Zemin

 

Dokunmatik Zemin.

 

     Etkileşimli zemin sistemleri, herhangi zemini dokunmatik bir alana çevirerek o bölgeyi etkili bir reklam aracına dönüştürülmesidir.

    

     Teknolojik gelişmeleri takip ederek, interaktif reklam, oyun ve animasyon efektleri marka bilinirliği ile İç/Dış Mekânlarda İş Geliştirme ve Proje uygulaması yaparak kalabalıkları eğlendirebilmek için Kiralama ve Satış Uygulamaları ile Kurulum dönemini başlatıyor.

Devamını oku:
 
Önceki1234567Sonraki

Bizimle Temasa Geçin