Ters Projeksiyon Filmi

 

TERS PROJEKSİYON FİLMİ

Ters  Projeksiyon Filmi gelişmiş optik difüzyon ve yüksek renk çözünürlüğe sahiptir.

 

Beyaz Film: Projeksiyondan gelen ışığı eşit oranda ekranın her noktasına yayar. Yapışkanlı yüzeyi sayesinde cam ve pleksiglass yüzeylere uygulanabilir. Işık miktarının fazla olduğu ortamlarda en iyi performansı sağlar.

Gri Film: Yüksek kontrastlı görüntü sağlar. Görüntüde renk doygunluğu yüksektir. Işık miktarının düşük olduğu ortamlarda uygulanması tavsiye edilir.

Koyu Gri Film: En yüksek seviyede kontrastlı görüntü elde etmek gerekirse, koyu gri film en uygun olan modeldir. Işık miktarının düşük olduğu ortamlarda kullanılması tavsiye edilir.

Şeffaf Film: Işık miktarının minimum olduğu ortamlarda kullanılır. Hologram çalışmalarında en uygun olan üründür. Projeksiyonla yansıtma yapılmadığı zaman, filmin arkasındaki nesneler görünür.

 

Ters Projeksiyon filmi, kapalı veya açık her türlü mekanlarda uygulanabilir.

Devamını oku:
 
Dijital Reklam

 

Digital Signage

 

Yepyeni bir iletişim platformudur.

 

    Digital Signage sistemi ile vermek istediğiniz mesajı hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, içeriğinizi bir gruba sunmak istediğiniz müddetçe, dijital verilerinizi hayata geçirecek en uygun çözümleri sunuyoruz.
    Sunmak istediğiniz içerik, basit metinler ve durağan görüntülerden, sesli veya sessiz video görüntülere kadar çeşitlenebilir.
    Sunmuş olduğumuz çözüm sayesinde reklam, eğlence, tanıtım veya bilgilendirme amaçlı içeriğinizi, birbirlerine ağ üzerinde bağlı, merkezi birimden yönetilen dijital görüntüleme ekipmanlarına rahatlıkla dağıtabilir ve yönetebilirsiniz.
    Yayınlanacak olan içeriğin zamanlanması ve görüntüleme cihazlarında yayın akışı kontrolü, tüm yerler için tek bir noktadan kontrol edilebilir.

Sağladığımız çözüm; ulaşım, eğitim, oteller, mağazacılık ve kurumsal uygulamalar gibi birbirinden farklı alanların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamaktadır.
Kurumsal
    Çalışanlarınızı ve ziyaretçilerinizi, şirketiniz hakkındaki yenilikler, küresel trendler ve gelecek etkinlikler hakkında çok daha etkili ve kolay bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Sektörel gelişmelerin, satışların ve üretim durumunun ilerleyişini takip edebilmek, işletmenizi çok daha verimli kılacak ve hedeflerinize daha kolay ulaşacaksınız.
Perakende
    Etkileyici bir güce sahip olan dijital medya görüntüleme ağınız sayesinde hem satışlarınızı artıracak hem de iş ortaklarız ve ürün tedarikçileriniz için yepyeni reklam alanları oluşturabileceksiniz. Dijital ekranlar sayesinde mağazanızda gerçekleştirebileceğiniz uygulamalar sizin hayalleriniz ile sınırlıdır.     Tüm bu çözüm, hem çok ucuz hem de sağladığı etkiye göre yönetimi çok kolaydır.
Eğitim
    Dijital ekranlar sayesinde liseler ve üniversitelerde, teknolojiyi kullanarak öğrencileri, eğitmenleri ve diğer çalışanları, kampüs içerisinde yenilikler ve etkinlikler hakkında çok daha hızlı bir şekilde bilgilendirebilirsiniz. Dijital ekranlar üzerinden anlık güncellemelerle tüm duyuruları, metin, resim ve video olarak yapabilirsiniz.
Finansal Kurumlar
    Bankalar veya diğer finansal kurumlardaki pazarlama yöneticileri, dijital tanıtım metotlarının esnekliğinden faydalanmayı çok seviyorlar çünkü içeriği kolayca değiştirebiliyor ve sürekli taze tutabiliyorlar. Dijital ekranlar, banka içerisinde pazarlama amaçlı kullanılabilecek çok etkili bir platform. Dijital pazarlama yöntemleri, alışagelmiş yöntemler ile kıyaslandıklarında çok daha etkili ve rekabetçi sonuçlar sunuyor.
Kamu Kuruluşları ve Hastaneler
    Vatandaşları gelecek programlardan haberdar etmek, uyarılarda bulunmak veya haberleri aktarmak en başarılı kamu hizmetlerinden biri olarak gösterilebilir.
    Medikal kuruluşların bekleme odalarında hastalara, sağlık hakkında bilgilendirici içerikler sunabilir, kurumda gerçekleştirilecek olan etkinlikleri aktarabilir veya hastaları kurumun farklı noktalarına yönlendirebilirsiniz.
    Hastalar ve yakınları zamanlarının büyük bir kısmını bekleme odalarında geçirdikleri için, bu kişilere standart broşürlerin içeriği kolayca aktarılabilir.
Oteller
    Misafirlerinize katma değerli reklam izleme imkânları sunabilir, konfor ve eğlence seçeneklerinizi daha rahat anlatabilir, diğer işletmeler ile ortak promosyonlarını tanıtabilir ve misafirlerinizi yapılan etkinliklere veya diğer birimlere yönlendirebilirsiniz. Hava durumu ve haberleri yayınlayabilir, misafirlerinize restoran menüleriniz ve açılış saatleri hakkında bilgilendirebilirsiniz.
    Dijital Signage sistemleri sayesinde oteller, müşterilerine çekici reklam sunumları ile yepyeni bir gelir modeli oluşturabilirler.

Devamını oku:
 
Projeksiyon Film

 

Ters Projeksiyon film

Devamını oku:
 
Akıllı Cam

 

Akıllı Film (Kendinden Yapışkanlı)

    Akıllı cam ile akıllı film diğer değiştirilebilir film teknolojileri için basit ve uygun maliyetli bir alternatif sunuyor.

    Bu ürün yeni cam veya mevcut cam üzerine uygulanabilirliliği kendinden yapışkanlı özelliğinden uygulaması kolaylaştırılmıştır.

    Basit ON - OFF butonu ile şeffaf ve buzlu hale getirebilirsiniz. Özel şekil ve boyutlarda mevcuttur.

    Bu eşsiz film teknolojisi ile ayrıca görsel alanlar oluşturabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ters  projeksiyon perdesi şeklinde kullanılarak sunum sistemlerinizde görsel alanlar yaratabilirsiniz.

Devamını oku:
 
Lamba Yenileme

 

Projeksiyon Lambasının Yenilenme Süreci

 

·  Projektör Lamba yenileme sistemi  cihazın lamba kasası ve reflektör bölümü kullanılarak  (Burner)  yanan kısım profosyonel  teknik ekipman ve deneyimli teknik ekip ile değişiminin yapılmasıdır.

·   Lamba kasa kısmına zarar vermeden reflektör bölümünden ayrılır. Kasa temizlenerek montaj için bekletilir.

·   Kasasından ayrılmış olan reflektör profesyönel bir işcilik kalitesi ile reflektörden (Burner) yanan kısım ayrılır.

·   Toz, ısı, duman ve çalışma ortamı v.s. gibi sebeplerden dolayı matlaşmış olan reflektör ultrasonik temizleme sistemi ile reflektör ve yansıtıcı ayna orijinal ışık kalitesine getirilmiş olur.

·   Lamba ve projektör’ün teknik verilerine bakılarak doğru ANSI lümen ve Watt seçilip  (Burner) yanan kısım tespit edilir.

·   (Burner) yanan kısım ve ultrasonik temizleme işlemi yapılmış olan reflektör odaklama ünitelerimizde ANSI lümen değerleri ölçülür ve odaklaması yapılarak reflektöre montajı yapılır.

·   Yenilemesi yapılmış olan reflektör ve (Burner) yanan kısım temizlenmiş olan kasasına montajı yapılır.

·   Kullanıma hazır projektör lambası garanti belgesi hazırlanarak tüketiciye ulaştırılır.

Devamını oku:
 


Bizimle Temasa Geçin